Napy przyszywane

Napy przyszywane

W tej kategorii znajdą Państwo estetyczne i funkcjonalne napy przyszywane. Przygotowana przez nas oferta to duży wybór napów w różnych kolorach i kształtach. Do ich montażu nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia – igła i nitka wystarczy.

Napy przyszywane znajdują zastosowanie w tworzeniu okryć wierzchnich i płaszczy. Z powodzeniem wykorzystywane są również w galanterii skórzanej i pościeli. Ich największą zaletą jest brak konieczności użycia napownicy. Z możliwości tej korzystają nie tylko profesjonalne krawcowe, ale również osoby zajmujące się krawiectwem amatorsko. Nasza oferta obejmuje napy w kolorze czarnym, brązowym, złotym, srebrnym i białym. Produkty zróżnicowano ze względu na rozmiar – prezentujemy napy od 17 do 35 mm. Do produkcji zatrzasków wykorzystano tworzywa nierdzewne- jest to gwarancja wysokiej jakości i wygodnego użytkowania produktu.

Dlaczego warto kupić napy przyszywane u nas?

• Towar dostarczamy najszybciej jak to możliwe
• Zapewniamy najwyższą jakość w najniższej możliwej cenie
• Wspieramy naszych Klientów swoją wiedzą i doświadczeniem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od KRAWGORS S.C. Bartosz Śpiewak, Agnieszka Śpiewak cyklicznego Newslettera zawierającego informacje handlowe na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.