♦ OFERTA PRODUKTÓW

Wszystkie produkty umieszczone na stronie są w stałej sprzedaży, w szczycie sezonu mogą jednak występować chwilowe braki w asortymencie. W razie pytań o dostępność większych ilości prosimy o kontakt: zamowienia@krawgors.pl lub po numerem telefonu +48 517 911 402.


♦ RABATY

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.


♦ ZAMÓWIENIA

Wysyłki realizowane są codziennie kurierem DPD (przedpłata lub pobranie) lub poprzez firmę InPost w postaci Paczkomatów InPost oraz kuriera InPost (opcja przedpłaty i pobrania). Klienci mogą również odebrać swoje zamówienie osobiście w siedzibie firmy pod adresem ul.Kosmowskiej 13, 95-054 Ksawerów. Czas wysyłki to zazwyczaj 24h, w sporadycznych sytuacjach może to być 48h, ale klient zostanie wówczas o tym poinformowany.

Cennik wysyłek:

  • Paczkomaty InPost –13,99 zł
  • Paczkomaty InPost Pobranie – 16,99 zł
  • Kurier InPost – 15,99 zł
  • Kurier InPost Pobranie – 18,99 zł
  • Kurier DPD – 15,99 zł
  • Kurier DPD Pobranie – 18,99 zł

♦ KATALOGI

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów oraz próbki. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: zamowienia@krawgors.pl lub po numerem telefonu +48 517 911 402.


♦ BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu ( nikiel free ). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.


♦ KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW

Do wszystkich oferowanych przez nas produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to końcówki montażowe oraz urządzenia montujące.


♦ MONTAŻ

Jeśli nigdy jeszcze nie mieli Państwo do czynienia z dodatkami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp.) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy.


♦ PRODUKTY Z LOGO

Każdy produkt możemy wykonać z logo klienta. Gwarantujemy również profesjonalny projekt graficzny.


Zapraszamy do współpracy!!!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania