♦ OFERTA PRODUKTÓW

Wszystkie produkty umieszczone na stronie są w stałej sprzedaży. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: zamowienia@krawgors.pl


♦ CENY

Aby zapoznać się z naszymi cenami ( hurtowe lub detaliczne) napisz do nas na zamowienia@krawgors.pl a my niezwłocznie wyślemy cenniki na wszystkie produkty.


♦ RABATY

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.


♦ ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy na maila lub fax. Wysyłki realizowane są codziennie kurierem UPS lub DPD. Po opłaceniu zamówienia możliwy jest również odbiór przesyłki za pośrednictwem swojego dostawcy. Z uwagi na różnorodność proponowanych przez nas produktów (szczególnie w zakresie nap ) w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia.


♦ KATALOGI

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów ( są to rzeczywiste produkty, a nie zdjęcia!).


♦ BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu ( nikiel free ). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.


♦ KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW

Do wszystkich oferowanych przez nas produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to końcówki montażowe oraz urządzenia montujące.


♦ MONTAŻ

Jeśli nigdy jeszcze nie mieli Państwo do czynienia z dodatkami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp.) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy: KONTAKT .


♦ PRODUKTY Z LOGO

Każdy produkt możemy wykonać z logo klienta. Gwarantujemy również profesjonalny projekt graficzny.


♦ MAŁE ILOŚCI PRODUKTÓW

Jeśli interesuje Cię zakup pojedynczych sztuk naszych produktów polecamy zakupy w sklepie detalicznym. Aby przejść do strony sklepu kliknij w poniższy link :

Sklep detaliczny


Zapraszamy do współpracy!!!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania