♦ OFERTA PRODUKTÓW

Wszystkie produkty umieszczone na stronie są w stałej sprzedaży. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: zamowienia@krawgors.pl


♦ CENY

Aby zapoznać się z naszymi cenami ( hurtowe lub detaliczne) napisz do nas na zamowienia@krawgors.pl a my niezwłocznie wyślemy cenniki na wszystkie produkty.


♦ RABATY

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.


♦ ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy na maila lub fax. Wysyłki realizowane są codziennie kurierem UPS lub DPD. Po opłaceniu zamówienia możliwy jest również odbiór przesyłki za pośrednictwem swojego dostawcy. Z uwagi na różnorodność proponowanych przez nas produktów (szczególnie w zakresie nap ) w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia.


♦ KATALOGI

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów ( są to rzeczywiste produkty, a nie zdjęcia!).


♦ BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu ( nikiel free ). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.


♦ KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW

Do wszystkich oferowanych przez nas produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to końcówki montażowe oraz urządzenia montujące.


♦ MONTAŻ

Jeśli nigdy jeszcze nie mieli Państwo do czynienia z dodatkami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp.) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy: KONTAKT .


♦ PRODUKTY Z LOGO

Każdy produkt możemy wykonać z logo klienta. Gwarantujemy również profesjonalny projekt graficzny.


♦ MAŁE ILOŚCI PRODUKTÓW

Jeśli interesuje Cię zakup pojedynczych sztuk naszych produktów polecamy zakupy w sklepie detalicznym. Aby przejść do strony sklepu kliknij w poniższy link :

Sklep detaliczny


Zapraszamy do współpracy!!!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od KRAWGORS S.C. Bartosz Śpiewak, Agnieszka Śpiewak cyklicznego Newslettera zawierającego informacje handlowe na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.