Pisaki, kredy, kredki

Pisaki do skór

W asortymencie naszej internetowej pasmanterii posiadamy pisaki do skór. Oferujemy specjalne markery przeznaczone do pisania i rysowania na skórach naturalnych i sztucznych. Pisaki dostępne są w różnych kolorach. Rysują wyraźnie i widocznie, a pisak widoczny jest zarówno na ciemnych, jak i jasnych tkaninach. Umożliwia wykonanie precyzyjnych linii.

Pisaki mogą być stosowane m.in. na torebkach, butach, paskach, ubraniach, portfelach i innych wyrobach skórzanych.

Jak korzystać z pisaków do skór?

Korzystanie z pisaków do skór jest proste i szybkie. Należy pamiętać, że przed użyciem warto go wstrząsnąć. Po malowaniu warto odczekać 48 godzin do pełnego wyschnięcia. Wtedy mamy pewność, że pisak się utrwali.

Klienci chętnie stosują pisaki do skór ze względu na ich wodoodporność, wygodną aplikację oraz trwałość. Zachęcamy do wypróbowania tych produktów.

Pisaki do tkanin

Zapewniamy szeroki wybór pisaków do tkanin w różnych kolorach. To doskonałe rozwiązanie na odnowienie ubrań, butów lub dodatków. Z użyciem pisaków można nadać nowe życie koszulkom, bluzom i innym elementom garderoby.

Wykonywanie rysunków markerami przeznaczonymi do tkanin jest wygodne i proste. Po malowaniu należy odczekać 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Ubrania, na których znajduje się pisak, zaleca się prać w 30 stopniach.

Zalety pisaków do tkanin

Pisaki przeznaczone do dekorowania tkanin są popularne wśród miłośników mody. Flamastry wyróżnia m.in.:

  • trwały tusz, który się nie spiera;
  • wygodna w użyciu dzięki precyzyjnym końcówkom;
  • wyraziste kolory;
  • brak konieczności zaprasowania.

Zachęcamy do zakupu zestawów pisaków do tkanin, które pozwolą nadać ubraniom nowe życie. W przypadku pytań zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z naszą firmą. Służymy profesjonalną poradą.

Kredy krawieckie

U nas zakupią Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do szycia, m.in. kredy krawieckie. Stosowane są do tworzenia oznaczeń na tkaninach. Stanowią niezbędne wyposażenie pracowni krawieckich i wzorcowni. Krawcowe używają ich m.in. do przenoszenia wzorów na materiał. Rysowanie kredą jest wygodne i szybkie — na tkaninach nie pozostają trwałe ślady ani plamy. Oznaczenia znikają same lub pod wpływem pary z żelazka.

Kredy krawieckie, obok magnesów do szpilek i centymetrów, polecane są zarówno domowym amatorom szycia, jak i profesjonalistom. Kredy w aplikatorze pozwalają na zaznaczenie precyzyjnych linii, pomocnych podczas naszywania np. kieszeni lub ozdób.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą akcesoriów krawieckich i dokonywania zamówień. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasz zespół chętnie udzieli dodatkowych informacji.

Kredki krawieckie

Oferta naszej internetowej pasmanterii obejmuje kredki krawieckie. Akcesoria stosowane są do tworzenia krótkotrwałych oznaczeń na tkaninach. Kredki posiadają miękki i cienki rysik, co umożliwia nanoszenie precyzyjnych znaków, m.in. linii potrzebnych do krawieckich poprawek.

W asortymencie znajdą Państwo kredki krawieckie w różnych kolorach, więc można je dobrać do barwy materiału. Produkty nadają się do rysowania oznaczeń zarówno na delikatnych, jak i grubych tkaninach. Nie zostawiają plam, a widoczne rysunki można łatwo usunąć.

Wśród akcesoriów krawieckich polecanych hobbystom i profesjonalistom można wyróżnić również mydełka krawieckie, pisaki do tkanin (w tym skór), czy magnesy krawieckie. Jeśli kompletują Państwo sprzęt potrzebny do szycia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania