Sznurki elastyczne

Pośród dodatków krawieckich proponowanych przez naszą firmę znajdziecie sznurki elastyczne, które charakteryzują się dużą rozciągliwością oraz wysoką wytrzymałością. Proponujemy bogaty wybór kolorów – zarówno odcienie stonowane, jak i wyraziste. Sznurki elastyczne mają szerokie zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Mogą np. posłużyć jako ściągacz kaptura w kurtce lub bluzie, a także do mocowania metek. W ofercie firmy Krawgors znajdziecie także wiele modeli metalowych końcówek do sznurków.

Elastyczne sznurki spełniające funkcję ściągaczy sprzedajemy w motkach po 100 metrów. Produkty dostępne są w wersji o szerokości 2 mm oraz 3 mm. Takie ściągacze są niezbędnym elementem zarówno odzieży sportowej, jak i codziennej. Naszą ofertę dedykujemy producentom ubrań oraz osobom, które w zaciszu domowym samodzielnie je szyją lub naprawiają. Jednak oferowane sznurki mogą posłużyć również do innych prac, m.in. dekoratorskich, plastycznych lub technicznych. Nie da się ukryć, że elastyczne gumki przez długi czas towarzyszyły nam na co dzień w maseczkach ochronnych.

Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu i złożenia zamówienia. Nasz zespół jak najszybciej zrealizuje zamówienie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania