Taśmy nośne

Taśmy rypsowe

Taśmy nośne to miękkie i delikatne taśmy, które wykorzystywane są do ozdoby odzieży, jako lampasy, a nawet jako paski do torebek. Jest to idealne połączenie taśmy funkcjonalnej i dekoracyjnej. Taśmy rypsowe mogą doskonale zdobić spodnie, kurtki czy kamizelki, pełnić rolę konstrukcyjną (wzmacniającą szwy) lub stanowić nietypowe wykończenie ubrań. Świetnie sprawdzą się też do obszywania brzegów w portfelach i pokrowcach. Oferujemy taśmy rypsowe w różnych wzorach i w wielu wariantach kolorystycznych. W sprzedaży dostępne są m.in. taśmy jednokolorowe, w paski, z motywem zwierzęcym lub kwiatowym, a także taśmy z napisami. Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na zerwanie.

Taśmy szyfonowe

Nie brakuje u nas również taśm szyfonowych, które stosowane są m.in. w produkcji odzieży oraz podczas tworzenia wszelkiego rodzaju dekoracji, np. ślubnych, urodzinowych. Najczęściej wykorzystuje się je do pakowania upominków. Taśmy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Zamawiając akcesoria krawieckie u nas, mają Państwo pewność zawsze wysokiej jakości produktów, atrakcyjnych cen, a także szybkiej realizacji każdego zamówienia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania