Kółka, półkółka, karabińczyki, magnesy, regulatory

Półkółka, kółka, karabińczyki, magnesy i regulatory

W ofercie hurtowni Krawgors znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują do przeprowadzenia drobnych prac krawieckich w swoim zakładzie lub w zaciszu własnego domu. Oferujemy m.in. kółka i półkółka, karabińczyki, magnesy i regulatory krawieckie wysokiej jakości. Produkty występują w wielu różnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Są to metalowe dodatki krawieckie dla tych z Państwa, którzy działają głównie w sektorze galanterii skórzanej. Półkółka i karabińczyki wykorzystywane są do przedłużenia pasków w torebkach oraz jako zakończenia smyczy lub do zakończenia breloków. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi elementami ozdobnymi do galanterii skórzanej dostępnymi w sprzedaży, a także ofertą krawieckich materiałów wykończeniowych, w tym oczek kaletniczych . Zapewniamy szybką realizację każdego zamówienia.

Jakie karabińczyki oferujemy?

Zamówisz u nas karabińczyki w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Największą popularnością cieszą się elementy w kolorze srebrnym i złotym, które pasują do wielu torebek i plecaków. Oferowane przez na karabińczyki to uniwersalne i praktyczne produkty, które umożliwiają m.in. przymocowanie paska do torebki. Służą również do wykonywania breloczków przypinanych do torebek, portfeli, piórników, czy kurtek.

Jeśli więc szukasz dodatków krawieckich dostępne w wielu rozmiarach, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Oferta hurtowni jest stale poszerzana, zapewniając profesjonalistom i hobbystom produkty wysokiej jakości.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefoniczne lub e-mailowo. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania