Taśmy rypsowe

W ofercie naszej pasmanterii online znaleźć można szeroki wybór taśm rypsowych. To miękki, delikatny, ale jednoczenie wytrzymały materiał wykonany z syntetycznych włókien poliestrowych. Produkt ten jest chętnie wykorzystywany przez producentów odzieży — taśmy służą m.in. do obszywania brzegów ubrań i dodatków. Znajdują również zastosowanie w tworzeniu różnego rodzaju dekoracji, wraz z bawełnianymi sznurami, nitami czy guzikami. Dzięki swoim właściwościom stosowane są do produkcji biżuterii, opasek na włosy, zdobnych kokard i wielu innych produktów.

Oferujemy taśmy rypsowe jednokolorowe, wzorzyste lub z napisami. Możliwe jest zaku-pienie taśm na metry lub w rolkach po 50 metrów. Produkty dostępne są w różnych szerokościach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań prosi-my o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji.

Do czego wykorzystuje się taśmy rypsowe?

Taśmy i wstążki rypsowe to popularne i wszechstronne akcesoria krawieckie, które są łatwe w użyciu, wytrzymałe i dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach. Mogą być stosowane w wielu projektach, gdzie wymagane jest łatwe spajanie elementów, regulowalność napięcia oraz estetyka i schludny wygląd.

Taśmy rzepy sprawdzają się w branży krawieckiej przy wykończaniu poszczególnych materiałów. Mogą być zastosowane jako dodatkowa ozdoba odzieży, a także jako element ozdobny do prezentów. Wiele osób decyduje się na właśnie takie zastosowanie taśm rypsowych, ale z pewnością jest to materiał uniwersalny, przy pomocy którego stworzą Państwo wyjątkowe produkty dla swoich Klientów.

Zalety taśm rypsowych

Do głównych zalet taśm rypsowych należy łatwość użytkowania, z której korzystają szczególnie Ci specjaliści, którzy pracują z projektami wymagającymi szybkiego i łatwego wykańczania. Do tego są odporne na wysokie temperatury i wilgoć, co sprawia, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w ubraniach przeznaczonych do codziennego użytku.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania