Springi

Oferujemy zatrzaski i springi krawieckie z metalu w kolorze złotym, czarnym i srebrnym. To małe elementy służące do łączenia ze sobą dwóch części materiału. Dysponujemy bogatym wyborem akcesoriów w wielu wariantach rozmiarowych, umożliwiających dopasowanie odpowiedniej opcji. Zapraszamy do współpracy osoby pracujące przy produkcji i renowacji odzieży, a także butów i dodatków. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę również dla kaletników, w tym nity i zbitki, wybijaki i praski.

Czym różnią się zatrzaski od springów?

Zatrzaski krawieckie to elementy składające się z dwóch części – haczyków i oczek, które po złączeniu się ze sobą trzymają mocno razem dwie części materiału. Zatrzaski są używane w głównej mierze w produkcji odzieży, jednakże sięgają po nie także kaletnicy w pracy przy skórzanych torbach, paskach czy portfelach. 

Springi krawieckie to małe, sprężynowe elementy, które służą do zapięcia materiału. Springi krawieckie są złożone z trzech części – dwóch płytek i sprężyny, która je łączy. Stosuje się je w odzieży, bieliźnie, torbach i plecakach, a także w tapicerce i różnego rodzaju wyrobach skórzanych.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania