Nity zbitki kaletnicze – metalowe nity nabijane, nity bombka

Oferujemy nity zbitki kaletnicze wykonane z metalu. To solidne elementy, które wykorzystają Państwo do jeansów, skóry i innych grubych materiałów. Służą w głównej mierze do łączenia ze sobą dwóch elementów materiału. Składają się z dwóch części – gładkiego kołka oraz tzw. "kapelusza", który po włożeniu kołka do materiału, zostaje zagięty i dociska go do drugiej części materiału, tworząc trwałą konstrukcję. Sprzedajemy także zakuwaki, wybijaki i praski kaletnicze.

Nity kaletnicze czy zbitki?

Nity kaletnicze są powszechnie stosowane w przemyśle skórzanym, zwłaszcza do łączenia elementów w wyrobach takich jak torby, portfele, paski czy buty. Mają one wiele zalet – są łatwe w montażu, nie wymagają specjalistycznego sprzętu, a także są bardzo trwałe i wytrzymałe na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne.

Zbitki kaletnicze są powszechnie stosowane w przemyśle szewskim oraz w produkcji galanterii skórzanej. Pozwalają na tworzenie trwałych połączeń w grubych materiałach. Zbitki kaletnicze są bardzo wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu są stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża siła trzymania. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania