Guziki na stopce

Oferujemy guziki na stopce w wielu kolorach, strukturach i kształtach – wykonane z metalu oraz plastiku. Bogaty wybór produktów pozwala na odpowiednie dostosowanie elementów do własnych potrzeb i wymagań. Wykorzystają je Państwo zarówno do odzieży wierzchniej, jak i sukienek, spodni czy spódnic. Najpopularniejsze są tradycyjne guziki okrągłe, jednakże w naszym asortymencie znajdą Państwo również przyszywane guziki pastylki i monety, a także równie praktyczne zatrzaski i springi, zakuwaki i nity. Zapraszamy do składania zamówień!

Ozdobne guziki na stopce do odzieży

Choć guziki do przyszycia należą do jednych z najpraktyczniejszych rozwiązań krawieckich, tak mogą one również pełnić funkcję ozdobną. Wykonane z największą precyzją i dbałością o każdy element, stanowią doskonały element dekoracyjny nie tylko do odzieży, ale również torebek, nakryć głowy, chust itp. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszego asortymentu, wiele z nich z powodzeniem dopasują Państwo do guzików ozdobnych przyszywanych na stopce! W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zamówisz u nas guziki na stopce, nazywane również guzikami na nóżce. Są to ozdobne elementy z tzw. stopką, przez którą przewleka się nitkę. Przyszywane są szczególnie przy mankietach, kołnierzach koszul, przy płaszczach oraz marynarkach. Służą one nie tylko do zapinania odzieży, ale również podnoszą walory estetyczne ubrań. Z ich pomocą w szybki sposób odmienisz np. wygląd ulubionej koszuli.

Zapewniamy dostęp do wielu guzików na stopce zróżnicowanych pod względem rozmiaru, koloru i sposobu wykończenia. Proponujemy metalowe i plastikowe guziki m.in. w kolorze srebrnym i złotym. Dużą popularnością również cieszą się guzki na stopce w formie perełek.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni krawieckiej. Stale poszerzamy ofertę i zapewniamy terminową wysyłkę zamówienia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania