Agrafki i piny

Agrafki

Duże agrafki to podstawowe akcesoria krawieckie. Są to także elementy, które warto umieścić w przyborniku każdej osoby zajmującej się szyciem i cerowaniem. W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wybór małych i dużych agrafek służących do szybkiego łączenia ze sobą dwóch elementów. Oferujemy agrafki złote i srebrne. W sprzedaży dostępne są także agrafki ozdobne, które są nie tylko funkcjonalne, ale także wyjątkowo estetyczne, dzięki czemu tworzą ciekawe uzupełnienie stylizacji. Kolorowe i duże agrafki ozdobne dostępne w naszej ofercie zachwycają delikatnym zdobieniem w postaci cyrkonii.

Piny

Oryginalnym elementem dekoracyjnym są również piny, które doskonale wyglądają przypięte do poszczególnych części garderoby jako uzupełnienie codziennego stroju. Oferujemy ciekawe piny przedstawiające m.in. kwiatki i zwierzęta. Sprawdzą się przypięte zarówno do ubrań osób dorosłych, jak i dzieci. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dużych agrafek oraz innych elementów ozdobnych firmy Krawgors. Państwa uwadze polecamy także pozostałe akcesoria galanterii metalowej  do łączenia, ozdabiania i wykańczania odzieży.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od KRAWGORS S.C. Bartosz Śpiewak, Agnieszka Śpiewak cyklicznego Newslettera zawierającego informacje handlowe na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.