Gumy i taśmy

U nas znajdą Państwo szeroki wybór gum oraz taśm. Oferujemy gumy odzieżowe i pasmanteryjne w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych długościach i szerokościach. W ofercie posiadamy zarówno klasyczne białe i czarne gumy, jak i produkty z nadrukami i napisami.

Gumy wykonane są elastycznych włókien, odpornych na rozciąganie. Stosowane są m.in. w produkcji prześcieradeł, spodni dresowych, bluz i innych produktów odzieżowych. Obecnie znajdują również zastosowanie w produkcji maseczek.

Ozdobne taśmy i gumy

Proponowane akcesoria krawieckie występują w różnych wersjach. Nie brakuje u nas taśm i gum o funkcji ozdobnej. Oferujemy m.in. gumy z błyszczącą nitką w kolorze złotym i srebrnym oraz gumy w ciekawe wzory, np. gwiazdki, śnieżynki lub cętki. Idealnie nadają się do ozdobienia spódnic, sukienek, spodni lub do wykończenia mankietów. W asortymencie posiadamy także ozdobne taśmy z napisami, przeznaczone do dekoracji prezentów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania