Napy i zatrzaski

Napy to rodzaj zatrzasków, które wykorzystywane są zarówno do odzieży wierzchniej, jak i różnego rodzaju akcesoriów. Napy i zatrzaski, w zależności od wielkości oraz materiału z którego zostały wykonane świetnie się nadają, jako zapięcie do różnego rodzaju odzieży, akcesoriów oraz artykułów reklamowych. Są to odzież dziecięca, koszule, bluzki, czy sukienki. Są doskonałe do swetrów, kardiganów, kurtek, płaszczy, marynarek i żakietów. Można je również używać jako zapięcie do pościeli, wszelkiego rodzaju zapinanych opakowań, parasolek, spinania tekturek, płaszczy przeciwdeszczowych czy fartuchów medycznych - wszędzie tam gdzie potrzeba małego zapięcia! 

Pozwalają na swój szybki montaż za pomocą napownicy i wygodny sposób zapinania. Tego typu zapięcie jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnych guzików. Pełni także funkcję ozdobną.

W naszym sklepie możliwe jest kupienie gotowych zestawów zatrzasków w atrakcyjnych cenach. W sprzedaży dostępne są napy metalowe, stalowe, nierdzewne, ozdobne, plastikowe, przyszywane, kryte oraz farbowane na dowolny kolor wybrany przez Klienta. Wszystkie warianty zatrzasków występują w różnych rozmiarach i kształtach. Akcesoria tego rodzaju znajdują główne zastosowanie w branży krawieckiej oraz kaletniczej lecz nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania