Oczka owalne i prostokątne

Oczka owalne i kwadratowe

Jednym z popularnych materiałów wykończeniowych w zakładach krawieckich i pracowniach szewskich są oczka kaletnicze. W hurtowni Krawgors znajdą Państwo krawieckie oczka owalne oraz oczka kwadratowe w atrakcyjnych cenach. Stalowe lub metalowe oczka to niewielkie elementy, które umożliwiają m.in. przewleczenie ozdobnego sznurka bawełnianego  ściągającego kaptur, rękawy i nogawki. W sprzedaży dostępne są oczka kwadratowe oraz oczka owalne w wielu różnych wariantach do wyboru. Oferujemy oczka grafitowe, srebrne i złote. Są to produkty nierdzewne. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko, a prawie każdy oferowany przez nas produkt jest dostępny od ręki. W ciągu wielu lat naszej działalności zaufało nam wielu sprzedawców galanterii krawieckiej i kaletniczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni Krawgors.

Oczka kwadratowe w różnych wersjach

Zamówisz u nas kaletnicze i krawieckie oczka kwadratowe w różnych wersjach kolorystycznych. Proponujemy standardowe, uniwersalne oczka w kolorze czarnym, srebrnym i złotym. Produkty te stosowane są przez profesjonalnych krawców – ich przyszycie do odzieży umożliwia m.in. przewleczenie ozdobnego sznurka ściągającego np. przez kaptur.

Oczka kwadratowe wykonane są z materiałów nierdzewnych. Możesz je prać i nie martwić się o ich zniszczenie. Produkty sprzedawane są wraz z podkładką. Montaż oczek odbywa się za pomocą praski, do której wkręcamy odpowiednie końcówki. Najpierw należy wykonać otwór w materiale, w którym będzie zamontowane oczko. Następnie zmieniamy końcówkę i zaciskamy oczko w wyznaczonym miejscu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania