Etykiety odzieżowe

Wśród naszych produktów można znaleźć etykiety odzieżowe. Etykiety przeznaczone do przywieszania, występują w formie kartonika z dziurką. Przeznaczone są do oznaczania różnego rodzaju produktów — ubrań, torebek, czapek lub innych dodatków. Na etykietach można umieścić napisy informacyjne, np. dotyczące rozmiaru i składu. Przywieszki mogą również zawierać logo firmy, jej nazwę lub hasło reklamowe.

Etykieta przywieszona do ubrania pozwoli klientowi zidentyfikować firmę oraz zapoznać się z najważniejszymi informacjami. Znajdująca się na niej kolorowa grafika przyciągnie wzrok i zachęci do sprawdzenia produktu.

Wykonujemy etykiety odzieżowe z wysokiej jakości surowca i dbamy o to, aby grafika była wyrazista. Oferujemy również inne gadżety przeznaczone do branży tekstylnej, m.in. skórki z logo. Wszystkich zainteresowanych naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Przyszywane skórki

Dużą popularnością cieszą się przyszywane skórki, które stosowane są szczególnie wśród artykułów typu handmade. Skórki to wysokiej jakości etykiety, które dodatkowo wyróżniają produkty tworzone własnoręcznie. Dostępne w naszej ofercie skórzane etykiety posiadają już dziurki, które umożliwią przyszycie ich do stworzonych produktów, m.in. szalików, czapek, swetrów, rękawiczek, czy innych dodatków.

Etykiety zostały wykonane z ekoskóry. Przyszywane i przyklejane skórki dostępne są w różnych wymiarach, kolorach i kształtach. Znajdziesz u nas m.in. etykiety w kształcie serca. Jesteśmy przekonani, że zamówisz u nas etykietę odpowiednią dla Twojego wyjątkowego rękodzieła.

Sprawdź asortyment naszej hurtowni krawieckiej, wybierz artykuły idealne dla siebie. Gwarantujemy terminową wysyłkę.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania