Rafia

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się rafia na torebki. Z rafii można wykonać modne obecnie letnie torby na plażę oraz kapelusze. Materiał jest wytrzymały i łatwy w szydełkowaniu. Oferujemy rafie w różnych kolorach, więc z pewnością wybiorą Państwo swój ulubiony. Jesteśmy przekonani, że ręcznie wykonana torebka przykuje wzrok i wszystkich zachwyci.

Jak wykonać torebkę z rafii?

Torby plażowe i kapelusze gotowe do kupienia w butikach mają wysoką cenę, dlatego warto zakupić rafię i samemu wykonać te dodatki. Osoby doświadczone już w samodzielnym tworzeniu torebek z rafii przekonują, że to łatwe, ale i interesujące zajęcie. W Internecie można znaleźć wiele instrukcji i filmików instruktażowych. To, co potrzebne do wykonania takiej torebki to oczywiście rafia w dowolnym kolorze, szydełko, nożyczki i igła. Wszystkie te akcesoria znajdują się w naszej ofercie.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy klientów, którzy od dawna wykonują torebki z rafii lub dopiero rozpoczynają przygodę z szydełkowaniem. Zapewniamy szybką wysyłkę zakupionych produktów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania