Napy ozdobne

Napy ozdobne

Napy ozdobne to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy wysokiej jakości napy w różnych kształtach i kolorach. Wśród nich znajdą Państwo napy w kolorze czarnym, granatowym, złotym i srebrnym. Produkty wyróżnia łatwy montaż i odporność na zadrapania.

Napa ozdobna składa się z czterech elementów. Pierwszy element jest montowany z drugim (główka + sprężynka), a trzeci element z czwartym. Stosując ten schemat otrzymujemy dwie części napy, które się ze sobą spinają. Napy ozdobne znajdują zastosowanie w zdobieniu koszul, rękawic, strojów wizytowych i garniturów. W przeciwieństwie do guzików tradycyjnych są szybkie i łatwe w obsłudze. Produkty są nierdzewne i odporne na promieniowanie UV – nie odkształcają się, nie luzują, nie zmieniają kolorów. Ich dodatkowe zalety to piękny design i niska cena.
Nasza oferta obejmuje napy koszulowe, napy lakierowane oraz duży wybór napów z plastiku. Produkty dostosowano do potrzeb osób w różnym wieku. Znajdą Państwo tutaj napy klasyczne i nowoczesne przeznaczone do strojów damskich oraz męskich. Wysyłkę towaru realizujemy w kilka dni roboczych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od KRAWGORS S.C. Bartosz Śpiewak, Agnieszka Śpiewak cyklicznego Newslettera zawierającego informacje handlowe na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.