Napy, zatrzaski metalowe, ozdobne 14 mm srebrne - kwadrat zaoblony.
Wprowadź do swojej garderoby szczyptę blasku z naszymi metalowymi zatrzaskami ozdobnymi o średnicy 14 mm w kolorze srebrnym. Ich kwadratowe zaokrąglone kształty nadają elegancki wygląd każdemu strojowi.
Te ozdobne napy są nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne, dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości metalu. Idealne do ubrań, które potrzebują subtelnej ozdoby, te zatrzaski ozdobne dodają wyjątkowego charakteru i wykończenia.
Poniżej pełen opis produktu, dane techniczne oraz linki do końcówek i akcesoriów.
Wysokiej jakości napa, z ozdobną główką w kształcie zaoblonego kwadrata. Główka jest wykonana z odlewu alucynkowego, więc jest bardzo sztywna i trwała
W zestawie: 1 lub 200 kompletów napy (jeden komplet składa się z czterech elementów: główki, sprężynki, moletki i gwoździa)
Specyfikacja: Materiał: odlew (aluminium + cynk) Rodzaj produktu: nierdzewny Kolor zapięcia: srebrny (free nikiel) Kolor główki: srebrny Rozmiar główki: 14mm - boki napy, 19 mm (średnica), Rodzaj zapięcia: alfa 12,5mm, napa odzieżowa
Dedykowana końcówka montażowa do zapięcia napy: TUTAJ Dedykowany szyld do ozdobnej główki: TUTAJ Dedykowany wycinak to otworów w tkaninie: TUTAJ Dedykowana podkładka plastikowa pod tę napę: TUTAJ
Kraj pochodzenia: Turcja
Producent: Turcja
Kolor produktu
srebrny
12 Przedmioty
Brak opinii
Producent KRAWGORS S.C. BARTOSZ ŚPIEWAK, AGNIESZKA ŚPIEWAK, ALEKSANDRA ŚPIEWAKKosmowskiej 1595-054
KsawerówPolskabiuro@krawgors.pl+48608476727
Przeznaczenie: do odzieży.
Produkt spełnia ogólne warunki bezpieczeństwa w swojej kategorii. Produkt należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. Produkt nie jest zabawką, trzymać z dala od dzieci, ryzyko połknięcia.