dowiedz się więcej o naszej hurtowni 1 1024x390 - O firmie

Importer galanterii metalowej

Firma Krawgors jest liderem na krajowym rynku dodatków krawieckich oraz galanterii metalowej. Ogromne doświadczenie, indywidualne podejście do klientów oraz współpraca z najlepszymi tureckimi i tajwańskimi fabrykami pozwoliły nam zyskać zaufanie wielu klientów.

Znajdziecie u nas produkty, które pozwolą na najwyższej jakości łączenie oraz ozdabianie i wykończanie odzieży. Oferujemy między innymi guziki do jeansów, różne rodzaje nap, nitów, oczek, stoperów do sznurków oraz wiele ciekawych akcesoriów krawieckich. Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem specjalnych sznurków i plomb do metek – z nami profesjonalnie przygotujesz swój towar do sprzedaży. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać asortyment z indywidualnym logo. Gwarantujemy najwyższą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

W naszej ofercie posiadamy ponadto szeroki wybór produktów przeznaczonych dla branży reklamowej, poligraficznej czy przemysłowej – poznajcie nasze oczka banerowe, moletkolejki i inne. Zapraszamy także tych z Państwa, którzy potrzebują urządzeń do montażu nap, springów czy nitów – u nas znajdziecie wysokiej klasy napownice, wybijaki i wycinaki.

Zostań naszym partnerem i w jednym miejscu pozyskuj wszystko, co niezbędne dla Twojego biznesu!