♦ OFERTA PRODUKTÓW

Wszystkie produkty umieszczone na stronie są w stałej sprzedaży. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: biuro@krawgors.pl .


♦ CENY

Aby zapoznać się z naszymi cenami ( hurtowe lub detaliczne) napisz do nas na zamowienia@krawgors.pl , a my niezwłocznie wyślemy cenniki na wszystkie produkty.


♦ RABATY

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.


♦ ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy na maila lub fax. Wysyłki realizowane są codziennie kurierem UPS lub Pocztą Polską. Po opłaceniu zamówienia możliwy jest również odbiór przesyłki za pośrednictwem swojego dostawcy. Z uwagi na różnorodność proponowanych przez nas produktów (szczególnie w zakresie nap ) w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia.


♦ KATALOGI

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów ( są to rzeczywiste produkty, a nie zdjęcia!).


♦ BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu ( nikiel free ). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami: http://krawgors.pl/kontakt/ .


♦ KOMPATYBILNOŚĆ PRODUKTÓW

Do wszystkich oferowanych przez nas produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to końcówki montażowe oraz urządzenia montujące: http://krawgors.pl/oferta/urzadzenia-montazowe/ .


♦ MONTAŻ

Jeśli nigdy jeszcze nie mieli Państwo doczynienia z dodatkami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp.) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy: http://krawgors.pl/kontakt/ .


♦ PRODUKTY Z LOGO

Każdy produkt możemy wykonać z logo klienta. Gwarantujemy również profesjonalny projekt graficzny.


♦ MAŁE ILOŚCI PRODUKTÓW

Jeśli interesuje Cię zakup pojedynczych sztuk naszych produktów polecamy zakupy u jednego z naszych odbiorców, który sprzedaje nasz asortyment w pojedynczych lub niewielkich ilościach :

Sklep na Allegro

Sklep Internetowy Guzikarnia


 

Zapraszamy do współpracy!!!